Biogas. Biogaz. Biomasa. Produkcja biogazu.

O firmie

Biogazownie Polskie Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. komandytowa została powołana w 2006 roku. Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w projektowaniu i budowie kompletnych instalacji do produkcji i wykorzystania biogazu. Jako jedna z nielicznych w tej branży jesteśmy firmą całkowicie Polską, bez udziału zagranicznego kapitału. Naszą wiedzę z dziedziny technologii opieramy na know-how lojalnego partnera - firmy Krieg & Fischer Ingenieure GmbH ? cenionego niemieckiego biura inżynieryjnego, zajmującego się opracowywaniem i wdrażaniem najnowszych rozwiązań z zakresu biogazowni. Eksperci tej firmy są rzeczoznawcami sądowymi i ubezpieczeniowymi w zakresie biogazowni.

Naszą misją jest upowszechnianie wykorzystania idealnego odnawialnego źródła energii, jakim jest biogaz

Od początku działalności promujemy budowę biogazowni w Polsce, jako sposobu na produkcję tego uniwersalnego nośnika energii. Bierzemy udział w licznych konferencjach i akcjach promujących wykorzystanie biogazu, dzieląc się naszą wiedzą ze wszystkimi, którym nie jest obojętny stan środowiska i bezpieczeństwo energetyczne.

Trzon naszej firmy stanowią eksperci w dziedzinie produkcji i wykorzystania biogazu. Ponadto utrzymujemy ścisłe kontakty z autorytetami w tej dziedzinie z takich krajów jak Niemcy i Szwecja. Dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy dysponujemy wynikami najnowszych badań oraz efektami wdrożeń na instalacjach, działających w pełnej skali. Znając najnowsze rozwiązania techniki, bazując jednocześnie na swoim doświadczeniu, każdą inwestycję realizujemy indywidualnie tak, aby była ona zoptymalizowana, zgodnie z możliwościami i oczekiwaniami Klienta. Uważamy, że rozwiązania technologiczne muszą być dobierane do substratu, jaki będzie zasilał daną instalację - tylko w ten sposób można osiągnąć efektywność energetyczną, wysoką sprawność i stabilną pracę biogazowni przez długie lata. Mając odpowiednią wiedzę, potrafimy to zrobić.

Naszym Klientom oferujemy fachową pomoc w planowaniu i realizacji inwestycji, jaką jest budowa biogazowni. Przygotowujemy analizy, symulacje i studia wykonalności, opracowujemy projekty, prowadzimy budowę, uruchamiamy instalacje i zapewniamy stałą opiekę serwisową oraz pomoc merytoryczną w czasie eksploatacji. Chętnie podejmujemy się całościowej realizacji zadania - "pod klucz".

Nasi partnerzy:
www.kriegfischer.de
www.kogeneracjaces.pl



www.ces.com.pl www.upsces.pl

Biogas, produkcja biogazu.